Tashania Black bambusové dotykové pero
Detailní popis produktu
Bambusové kuličkové a dotykové pero s kovovým klipem a hrotem. S černou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Kov |
| Rozměr | ø11×138 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Černá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pera na dotykový displej |
|---|---|
| EAN: | 5996425746386 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



