Tooby multifunkční pero
Detailní popis produktu
Multifunkční otočné kuličkové a dotykové pero z bambusu. S oboustranným šroubovákem, vodováhou a pravítkem 7 cm. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø12×151 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Otočný |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 21 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pera na dotykový displej |
|---|---|
| EAN: | 5996425749707 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



