Blok s magnetkou
Detailní popis produktu
Barevná magnetka na ledničku se 40ti listým blokem a mini dřevěnou tužkou.
Technické parametry
| Materiály | Magnet, Plast, Dřevo |
| Rozměr | 99×139 mm |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Hmotnost | 45 g |
| Barva | oranžová |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetky na lednici |
|---|---|
| EAN: | 5996425499206 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



