Galangal stojánek na kořenky
Detailní popis produktu
Sada 4 kusů skleněných kořenek z borosilikátového skla s víčky z přírodního korku a bambusovým stojánkem, 70 ml.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus, Korek |
| Obsah | 70 ml |
| Rozměr | 173×140×52 mm |
| Hmotnost | 345 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní a příbory |
|---|---|
| EAN: | 5996425730811 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



