Sortex tašky pro recyklaci odpadů
Detailní popis produktu
Tašky pro recyklaci odpadů 3ks, z polaminované netkané textilie.
🌿
Polaminovaná netkaná textilie
Materiály
✨
10 kg
Nosnost vaku
📏
690×450×230 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Polaminovaná netkaná textilie |
| Rozměr | 690×450×230 mm |
| Nosnost vaku | 10 kg |
| Obsah batohu | 20 l |
| Materiál 1 váha | 125 g/m2 |
| Hmotnost | 68 g |
| Barva | vícebarevná |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5996425437406 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



