Lanai skleněná dóza na koření
Detailní popis produktu
Dóza na koření z borosilikátového skla s bambusovým víčkem a lžičkou, 300 ml. Ideální pro skladování cukru, koření nebo ořechů.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus |
| Obsah | 300 ml |
| Rozměr | ø80×90 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 140 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5996425620143 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



