Dosage dobíjecí kuchyňská váha
Detailní popis produktu
Digitální kuchyňská váha s vážicí plošinou z tvrzeného skla a vestavěnou dobíjecí baterií přes USB (200 mAh). Kapacita: 5 kg, stupnice 1 g, jednotky měření: g/oz. S indikátorem vody/mléka ml. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Specifikace
| Materiály | Sklo |
| Rozměr | 158×218×16 mm |
| Kapacita baterie | 200 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 488 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5996425911203 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



