Keval sportovní láhev
Detailní popis produktu
Sportovní láhev ve tvaru láhve z nerezové oceli s bambusovou vložkou, 750 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 750 ml |
| Rozměr | ø74×257 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 204 g |
| Barva | stříbrná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425623335 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



