Ralusip Plus láhev z recyklovaného hliníku
Detailní popis produktu
Láhev z recyklovaného hliníku s bambusovým víčkem a silikonovým popruhem v odpovídající barvě, 600 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus, Silikon |
| Obsah | 600 ml |
| Rozměr | ø66×234 mm |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 120 g |
| Barva | modrá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425872979 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



