Monbo hliníková láhev
Detailní popis produktu
Hliníková láhev s bambusovým víčkem a karabinou, 400 ml.
Technické parametry
| Materiály | Hliník, Bambus |
| Obsah | 400 ml |
| Rozměr | ø65×168 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 100 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425747017 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



