Láhev
Detailní popis produktu
Láhev z recyklovaného hliníku s bambusovým uzávěrem, 600 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus |
| Obsah | 600 ml |
| Rozměr | ø66×220 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | červená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425834939 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



