Láhev z nerez oceli
Detailní popis produktu
Nerezová láhev s bambusovým víčkem, 750 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 750 ml |
| Rozměr | ø72×242 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Časová výdrž horké izolace | 1 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 1 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 190 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425334668 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



