Colman láhev z nerez oceli
Detailní popis produktu
Barevná nerezová láhev s bambusovým víčkem, 800 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 800 ml |
| Rozměr | ø72×242 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 208 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425233862 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



