Láhev z nerez oceli
Detailní popis produktu
Láhev z nerezové oceli s bambusovým uzávěrem a popruhem, 550 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 550 ml |
| Rozměr | ø63×217 mm |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425592082 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



