Monbo XL hliníková láhev
Detailní popis produktu
Hliníková láhev s bambusovým víčkem a karabinou, 800 ml.
Technické parametry
| Materiály | Hliník, Bambus |
| Obsah | 800 ml |
| Rozměr | ø72×245 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 150 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové & Hliníkové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425747048 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



