Kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z recyklovaného hliníku s bambusovým úchopem a tlačítkem, pogumovaným tělem a kovovými částmi. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus, Kov |
| Rozměr | ø9×138 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Typ náplně | Standardní náplň |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 13 g |
| Barva | tmavě modrá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová & Hliníková pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425782889 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



