Dotykové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Hliníkové kuličkové a dotykové pero s bambusovým uchopením a matným povrchem. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Hliník, Bambus |
| Rozměr | ø10×145 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 15 g |
| Barva | tmavě zelená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová & Hliníková pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425786818 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



