Termoska
Detailní popis produktu
Izolovaná termoska z dvojitou stěnou z nerez oceli, s čajítkemm a přenosným uchem. 450 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 450 ml |
| Rozměr | ø69×221 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vakuová izolace |
| Mytí v myčce | Ne |
| Časová výdrž horké izolace | 8 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 10 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 370 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované láhve & termosky |
|---|---|
| EAN: | 5996425619574 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



