Manaslu termoska
Detailní popis produktu
Dvoustěnná nerezová termoska s bambusovým víkem. 500 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | ø70×220 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vakuová izolace |
| Mytí v myčce | Ne |
| Časová výdrž horké izolace | 8 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 12 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 340 g |
| Barva | červená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované láhve & termosky |
|---|---|
| EAN: | 5996425736752 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



