Cuppar termoska s měděnou izolací
Detailní popis produktu
Dvoustěnná nerezová, mědí izolovaná termoska s přenosným víčkem, 650 ml. Měděná izolace udrží nápoje horké 12 a studené 24 hodin.
🌿
Nerezová ocel
Materiály
✨
650 ml
Obsah
📏
ø73×270 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Nerezová ocel |
| Obsah | 650 ml |
| Rozměr | ø73×270 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Měděná izolace |
| Mytí v myčce | Ne |
| Časová výdrž horké izolace | 12 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 24 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 350 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované láhve & termosky |
|---|---|
| EAN: | 5996425595069 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



