Repetus cestovní hrnek
Detailní popis produktu
Jednostěnný cestovní hrnek z RPET s PP víčkem na pití a brčkem v odpovídající barvě. 1200 ml.
🌿
Recyklovaná PET & Plast (PP)
Materiály
✨
1200 ml
Obsah
📏
ø98×258 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Recyklovaná PET, Plast (PP) |
| Obsah | 1200 ml |
| Rozměr | ø98×258 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 5 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Odolné proti polití |
| Hmotnost | 325 g |
| Barva | červená |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425901969 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



