Porcelánový hrnek
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní porcelánový hrnek v bílé barvě s bambusovým podtáckem, 320 ml. V dárkové krabičce.
Technické parametry
| Materiály | Porcelán, Bambus |
| Obsah | 320 ml |
| Rozměr | ø85×90 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 278 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425291626 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



