Keramický hrnek
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní keramický hrnek s matným vnějším a lesklým vnitřním povrchem. Včetně bambusového servírovacího podnosu. 220 ml. V krabičce z kraftového papíru.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Bambus |
| Obsah | 220 ml |
| Rozměr | ø77×70 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 264 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425917311 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



