Hrnek
Detailní popis produktu
Keramický hrnek v matném provedení s bambusovým víčkem, 370 ml. V krabici z kraftového papíru.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Bambus |
| Obsah | 370 ml |
| Rozměr | ø82×105 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 403 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425384519 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



