Strobba hrnek z recyklovaného skla
Detailní popis produktu
Hrnek z recyklovaného skla s bambusovým víčkem, 300 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Recyklované sklo, Bambus |
| Obsah | 300 ml |
| Rozměr | ø80×103 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 400 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425874263 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



