Hrnek na sublimaci
Detailní popis produktu
Bílý keramický hrnek s bambusovým víčkem pro sublimační potisk vhodný do myčky na nádobí, 300 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Bambus |
| Obsah | 300 ml |
| Rozměr | ø80×100 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano |
| Hmotnost | 369 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425750840 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



