Hemera Plus hrnek
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní barevný keramický hrnek s bílým vnitřkem a bambusovým podtáckem, 370 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Bambus |
| Obsah | 370 ml |
| Rozměr | ø92×95 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 314 g |
| Barva | červená, bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 5996425746522 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



