Neplum tužka
Detailní popis produktu
Černá dřevěná tužka v metalickém provedení, s černou gumou. Ořezaná, třída HB.
Technické parametry
| Materiály | Dřevo |
| Rozměr | ø7×190 mm |
| Typ pera | Tužka |
| Ořezaná | Ano |
| Délka psaní | 600 mm |
| Stupeň tužky | HB |
| Rozměr náplně | 2 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | zelená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafitové tužky |
|---|---|
| EAN: | 5996425895947 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



