Talboo kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z recyklovaného hliníku s kovovým klipem a bambusovým vrškem. S modrou náplní. V kraftové papírové krabičce.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus, Papír |
| Rozměr | 170×41×18 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Délka psaní | 700 mm |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Otočný |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 45 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425893486 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



