Posher RABS kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z recyklovaného ABS plastu s bambusovým tlačítkem a kovovým klipem. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný ABS, Bambus, Kov |
| Rozměr | ø10×140 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Délka psaní | 600 mm |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | tmavě modrá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425893417 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



