Posher RABS kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z recyklovaného ABS plastu s bambusovým tlačítkem a kovovým klipem. S modrou náplní.
🌿
Recyklovaný ABS & Bambus & Kov
Materiály
✨
Kuličkové pero
Typ pera
📏
ø10×140 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Recyklovaný ABS, Bambus, Kov |
| Rozměr | ø10×140 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Délka psaní | 600 mm |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | zelená |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425893431 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



