Larkin kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z bambusu s ekologickými plastovými částmi z pšeničných stébel, s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Pšeničná sláma, Plast (ABS) |
| Rozměr | ø12×143 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Typ náplně | Standardní náplň tenká náplň |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425318446 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



