Kuličkové pero
Detailní popis produktu
Ekologické plastové kuličkové pero z pšeničné slámy s bambusovým úchopem a kovovými částmi. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Pšeničná sláma, Kov, Plast |
| Rozměr | ø10×137 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Barva | červená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425747697 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



