Dotykové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Hliníkové kuličkové a dotykové pero s bambusovým úchopem a pogumovaným povrchem. Se speciální vrstvou pro zrcadlové gravírování odpovídající barvě stylusu. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Hliník, Bambus |
| Rozměr | ø10×142 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Typ náplně | Standardní náplň |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 15 g |
| Barva | modrá, černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425620464 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



