CreaClip Eco kuličkové pero
Detailní popis produktu
Recyklované papírové kuličkové pero s překližkovým klipem vyrobeným na zakázku a modrou náplní. Klip je vyroben na zakázku - maximální rozměr: 25×35 mm. Cena včetně gravírování loga na klip, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný papír, Dřevo |
| Rozměr | ø9×137 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | černá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425227519 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



