Kaizen bambusové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Bambusové kuličkové pero s plastovým klipem. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Plast |
| Rozměr | ø11×139 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 8 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologická pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425385158 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



