Slothic bambusové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Bambusové kuličkové pero s plastovými částmi z ekologické pšeničné slámy. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Plast (ABS), Pšeničná sláma |
| Rozměr | ø10×140 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | černá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425608356 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



