Roonel kuličkové pero
Detailní popis produktu
Hliníkové kuličkové pero s bambusovým úchopem, pogumovaným povrchem a modrou náplní. Se speciální vrstvou pro zrcadlové laserové gravírování.
Technické parametry
| Materiály | Hliník, Bambus |
| Rozměr | ø9×142 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Barva | modrá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425747741 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



