Roller
Detailní popis produktu
Bambusový roller s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø11×137 mm |
| Typ pera | Roller |
| Typ náplně | Jumbo náplň |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 11 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425608318 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



