Psací sada z bambusu
Detailní popis produktu
Psací sada z bambusu s dotykovým kuličkovým perem s modrou náplní a mechanickou tužkou se 0,7 mm tuhami, v dárkové krabičce.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Kov |
| Rozměr | 172×22×42 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero, Mechanická tužka |
| Typ náplně | 0,7 mm HB |
| Barva náplně | Modrá |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 41 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425004752 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



