Pero bez inkoustu s pravítkem
Detailní popis produktu
Bambusové bez inkoustové pero s dlouhou životností s dotykovým stylusem a hrotem z kovové slitiny, který oxiduje papír. S šestihrannou hlavní včetně pravítek 11 cm a 4 palce. Toto pero píše podobně jako tužka a navíc je stíratelné.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Kov |
| Rozměr | ø10×148 mm |
| Typ pera | Pero bez inkoustu |
| Barva náplně | Černá |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425784593 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



