Siduru kuličkové pero
Detailní popis produktu
Elegantní kovové kuličkové pero s bambusovým tělem a lesklými chromovanými částmi. V bambusovém pouzdře s chromovým uzávěrem. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Kov, Bambus |
| Rozměr | ø20×158 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Otočný |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 45 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425813286 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



