Kuličkové pero
Detailní popis produktu
Bambusové kuličkové pero s průhlednou horní částí a chromovými detaily.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø12×140 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Délka psaní | 600 mm |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425893271 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



