Colothic bambusové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z bambusu s barevným plastovým klipem a špičkou, s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Plast |
| Rozměr | ø11×142 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Barva | černá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425327875 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



