Burnham kuličkové pero s pravítkem
Detailní popis produktu
Dřevěné čtveraté kuličkové pero s 14 cm pravítkem na jedné straně, s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Dřevo |
| Rozměr | ø10×180 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425327981 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



