Bovoid bambusové bezinkoustové pero
Detailní popis produktu
Bambusové pero s dlouhou životností, černý dotykový stylus s bílou humou a hrot z kovové slitiny, který oxiduje papír. Toto pero píše podobně jako tužka a je také mazatelné.
🌿
Bambus & Kov
Materiály
🎨
Černá
Barva náplně
📏
ø8×159 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Bambus, Kov |
| Rozměr | ø8×159 mm |
| Barva náplně | Černá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 6 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425601784 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



