Bambusové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Kuličkové pero z bambusu s klipem a špičkou ze slámy, s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Pšeničná sláma, Plast |
| Rozměr | ø11×142 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Délka psaní | 600 mm |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ mechanismu | Stiskací |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Barva | žlutá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425902591 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



