Bripp bambusové kuličkové pero
Detailní popis produktu
Bambusové twist kuličkové pero s kovovým klipem, barevnou špičkou a vrškem, barevným pogumovaným úchopem. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø12×135 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Dotykový stylus | Ano |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Barva | oranžová, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná & Bambusová pera |
|---|---|
| EAN: | 5996425487524 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



