Forester butylka
Detailní popis produktu
Nerezová butylka s dřevěným povrchem, 170 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Dřevo |
| Obsah | 170 ml |
| Rozměr | 90×110×21 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 113 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Butylky |
|---|---|
| EAN: | 5996425543534 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



