Battuta butylka RSS
Detailní popis produktu
Recyklovaná nerezová butylka s lesklým kovovým povrchem, 200 ml. Recyklovaná nerezová butylka s matným povrchem, 150 ml. Magnetický otvírák na lahve z nerezové oceli ve tvaru lahve s bambusovým povrchem.
Specifikace
| Materiály | Recyklovaná nerezová ocel |
| Obsah | 200 ml |
| Rozměr | 93×122×22 mm |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 120 g |
| Barva | zlatá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Butylky |
|---|---|
| EAN: | 5996425909644 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



